top of page

JAK WYGLĄDA I Z CZEGO SKŁADA SIĘ PROJEKT?

Niezależnie od wybranego pakietu otrzymujesz projekt w formie papierowej oraz elektronicznej. Wysyłamy gotowy projekt w wersji elektronicznej na podany adres mailowy oraz przekazujemy cały materiał w formie papierowej i na pendrive. W przypadku projektów wykonywanych zdalnie, projekt wysyłamy w wersji elektronicznej na adres mailowy. Jeśli jest taka potrzeba, przesłyłamy również kompletną dokumentację pocztą.

Forma papierowa
(projekt w teczce formatu A4)

Dokumentacja techniczna - rysunki wykonawcze w formacie A4 lub A3

Wizualizacje wnętrza w formacie A4 (2 rendery na stronie)

Spis materiałów, mebli i dodatków wraz z cenami i zdjęciami w formacie A4

Forma elektroniczna
(pendrive / dokumentacja przesłana mailowo)

Dokumentacja techniczna - rysunki wykonawcze w formacie pdf

Wizualizacje wnętrza w formacie jpg

Spis materiałów, mebli i dodatków wraz z cenami, zdjęciami i linkami do sklepów w formacie pdf

Panoramy 360° -  w formacie panoramicznym jpg

Jak wyglądają nasze rysunki techniczne?

Jeżeli nie masz pojęcia, jak wyglądają rysunki techniczne, które oferujemy, zobacz przykłady poniżej. Pełna dokumentacja techniczna jest bardzo przydatna dla ekipy remontowej oraz stolarza. Na ich podstawie są w stanie wykonać swoją pracę zgodnie z założeniami projektowymi, a dzięki temu twoje wnętrze będzie wyglądało dokładnie tak, jak na wizualizacjach :) Unikniesz np. niepraktycznej lokalizacji gniazdek, włączników i innych elementów wyposażenia.

Jeśli w projekcie zawarte są dodatkowe elementy projektowane pod wymiar, wykonujemy również ich rysunki, np. paneli tapicerowanych, luster itp.

Rzut architektoniczny.jpg
Rzut instalacji wod-kan.jpg
Rzut oświetlenia.jpg
Rzut elektryki.jpg
Rzut okładzin ściennych.jpg
Rzut sufitów.jpg
Rzut posadzki.jpg
Zabudowy g-k.jpg
Zabudowa meblowa.jpg
Rozmieszczenie płytek.jpg

Wizualizacje

W początkowym etapie projektu, w ramach koncepcji, wykonujemy wstępne, poglądowe wizualizacje 3D. Są to widoki w trójwymiarze z programu do projektowania. Uważamy, że pokazanie koncepcji w 3D pokazuje jeszcze więcej, niż jedynie rysunki koncepcyjne w 2D.

W końcowym etapie wykonujemy fotorealistyczne rendery, na których staramy się pokazać przestrzeń w jak najbardziej realistyczny sposób.

Poniżej kilka przykładów.

pokoj4.jpg
dzienna-7.jpg
Łazienka

Panorama 360°

Aby umożliwić Wam jeszcze bardziej realistyczne wyobrażenie o projektowanym wnętrzu, tworzymy panoramy 360°. Pozwalają one poczuć się, jakbyśmy stali w środku Waszego nowego pomieszczenia. 

Spis materiałów, mebli i dodatków użytych w projekcie 

W pakiecie Standard znajdziecie szczegółowy spis materiałów, mebli i niektórych dodatków, których użyliśmy w opracowaniu. Z racji tego, iż pracujemy na konkretnym budżecie klienta i przygotowujemy pełną dokumentację techniczną dla wykonawów, możemy tworzyć go w formie kosztorysu - posiada ceny, dokładne ilości, miniaturki zdjęć oraz linki do producentów lub sklepów, gdzie można zakupić dany materiał. Poniżej znajdziecie przykład dwóch kart z kosztorysu - fragment salonu. W pakiecie Mini i KIDS oferujemy spis materiałów i mebli w formie listy z linkami.

kosztorys.jpg
kosztorys2.jpg
bottom of page